Tworzymy dla Państwa miejsce łączące w sobie wiele usług biznesowych, od księgowości , poprzez konsultacje prawne i podatkowe, doradztwo i analizy do nawet druku wizytówek czy papieru firmowego.
Współpracujemy z wieloma firmami sektora B2B oferującymi Państwu szeroki wachlarz usług. Jako nasi klienci otrzymują Państwo konsultanta, który zna i prowadzi Państwa sprawy, angażując w to odpowiednich wykonawców. Państwo zajmują się prowadzeniem swojego biznesu, my zajmujemy się resztą.

Wiele lat współpracy z różnymi podmiotami pozwoliło nam lepiej poznać potrzeby przedsiębiorców i stworzyć ofertę na miarę Państwa oczekiwań. Wiemy, że współczesny przedsiębiorca chce się skupić na prowadzeniu swojego biznesu, a wszystkie niezbędne mu do tego usługi chciałby mieć w zasięgu ręki w zależności od aktualnych potrzeb. Taką właśnie ofertę do Państwa kierujemy, kompleksową, pewną, profesjonalną.

Specjaliści, którzy zadbają o Państwa interesy to nasi wykwalifikowani konsultanci oraz partnerzy z powodzeniem realizujący usługi dla przedsiębiorstw.

Obecnie aktualizujemy listę partnerów, już wkrótce ich Państwu zaprezentujemy.
Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszymi konsultantami.
Izabella Końka

Izabella Końka

Prezes Zarządu / Doradca podatkowy nr 12674

Ekspert w zakresie finansów i prawa podatkowego. Trener, doradca, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej. Z sektorem B2B związana od 2008 r. przede wszystkim w zakresie usług księgowych oraz consultingowych (w tym pozyskiwanie finansowania dla przedsiębiorstw). Specjalista w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw i analizy opłacalności inwestycji. Skutecznie realizuje postawione cele i zawsze indywidualnie podchodzi do klienta
Agnieszka Parulis

Agnieszka Parulis

Księgowa

Ekspert w zakresie księgowości oraz finansów przedsiębiorstw. Systematyczna, dokładna, rzetelna. Z księgowością związana od 2008 roku. Przepisy w zakresie rachunkowości oraz ewidencji podatkowej nie mają przed nią tajemnic. W zrozumiały sposób wyjaśni Państwu zawiłe obowiązki podatkowe i zadba by ich dopełnianie w możliwie najmniejszym stopniu Państwa obciążało.