PRIMELINE FINANCE SZUKA PRACOWNIKÓW

OFERTA PRACY DLA KSIĘGOWEJ

W związku z dynamicznym rozwojem Primeline Finance Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego księgowego/samodzielnej księgowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za współpracę z klientami spółki w zakresie usług doradczych oraz księgowych.

Zakres obowiązków:

  1. Weryfikacja dokumentów księgowych;
  2. Wprowadzanie operacji gospodarczych zarówno w księgach handlowych jak i w KPiR (programy: Rewizor, mksiegowa, wfirma)
  3. Sporządzanie sprawozdań finansowych;
  4. Przygotowywanie informacji na temat sytuacji finansowej i raportów dla klientów oraz zarządu;
  5. Bieżące doradztwo klientom w zakresie zarządzania finansami w przedsiębiorstwie;
  6. Prowadzenie spraw kadrowych i płacowych klientów;
  7. Prowadzenie spotkań z klientam

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe;
  2. Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych (min. 2 lata)
  3. Doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych i płacowych
  4. Praktyczna znajomość narzędzi rachunkowości zarządczej
  5. Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  6. Umiejętności pracy pod presją czasu i organizacji pracy

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  2. Elastyczny czas pracy;
  3. Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  4. Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Oferty zainteresowanych osób (obowiązkowo zawierające CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: biuro@primelinefinance.pl.