Kameralna Konferencja ,,Sztuka podatkowa”

Drodzy Klienci,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję podatkową pt. „Sztuka podatkowa”. Będzie ona odpowiedzią na wiele pojawiających się w ostatnim czasie pytań związanych z Polskim Ładem. Dowiecie się Państwo jakie rozwiązania podatkowe będą najbardziej opłacalne, co się zmieni i jak na te zmiany można się przygotować. Drugą poruszoną przez nas kwestią będzie model prowadzenia biznesu. W gronie specjalistów wygłaszających prelekcje będą:
– Doradca Podatkowy i Prezes Zarządu Primeline Finance Sp. z o.o. – Pani Izabela Końka-Kołodziejczyk,
– Radca Prawny – Mecenas Krzysztof Skrobański.

Miejscem, do którego Państwa zapraszamy będzie galeria sztuki Savchenko Gallery znajdująca się nad gdańską Motławą. Idealne miejsce, w którym będziecie mogli Państwo podziwiać zarówno sztukę współczesną, jak i tę związaną z podatkami.

Ze względów sanitarno-epidemiologicznych liczba uczestników spotkania będzie ograniczona do 20 osób. W celu potwierdzenia swojej obecności prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy:
https://forms.office.com/r/rdvDappez4

Zapraszamy
Zespół Primeline Finance🖐

Więcej aktulaności

Polski Ład

Ustawę o polskim ładzie analizowaliśmy na każdym etapie jej procesu legislacyjnego. Jako jedniz pierwszych prowadziliśmy na zaproszenie instytutów szkoleniowych wykłady i szkolenia w tymtemacie. W

Przeczytaj »