Tworzymy kulturę rozwiązań

Wiedza i doświadczenie to tylko fundament. Nasz zespół specjalistów doradza i wdraża rozwiązania finansowe w kulturze zorientowanej na wyniki i rozwiązania.

6 lat 

na rynku

100% 

skuteczności w postępowaniach
podatkowych

100+

zadowolonych klientów

100%

pozytywnych rekomendacji

6 lat 

na rynku

100% 

skuteczności w postępowaniach
podatkowych

100+

zadowolonych klientów

100%

pozytywnych rekomendacji

Zespół zarządzający

Izabela Końka-Kołodziejczyk

Prezes Zarządu

Certyfikowany doradca podatkowy (nr 12674), ekspert
w zakresie prawa podatkowego przedsiębiorców, w tym VAT w transakcjach międzynarodowych; wykładowca akademicki, autorka licznych szkoleń, wykładów i prelekcji w zakresie podatków oraz zarządzania finansami przedsiębiorstw.

Dorota Witt

Menedżer Działu Księgowo-Kadrowego

Ekspertka w dziedzinie księgowości; certyfikat Samodzielnego Księgowego SKWP, w trakcie uzyskiwania certyfikatu na Głównego Księgowego oraz uprawnień na Biegłego Rewidenta; magister podatków i doradztwa podatkowego; obsługuje spółki
polskie i zagraniczne

Ada Stajewska

Menedżer projektów

Cerftyfikowany project manager: PMP, Prince2 Practitioner, AgilePM, ITIL, SCRUM.org, SAFe i inne; ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami zarówno miękkimi jak i technicznymi; tłumacz przysięgły języka rosyjskiego specjalizująca się w tekstach prawniczych i ekonomicznych;

Opiekunowie klienta

Karolina Damps

Certyfikowana księgowa

Ekspercka wiedza w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, poświadczona ponad 20-letnim doświadczeniem w branży oraz w zakresie rozliczeń podatkowych (PIT, CIT, VAT). Prowadzi księgi spółek kapitałowych oraz osobowych, w tym komandytowych.

Justyna Kwatek

Specjalistka ds. księgowości, kadr i płac

Certyfikowana księgowa ewidencji uproszczonej; 10 letnie doświadczenie w finansach. Prowadzi rozliczenia podatkowe (PIT, VAT, w tym transakcje międzynarodowe) oraz sprawy kadrowo-płacowe; w tym dokumentację związaną z zatrudnianiem obcokrajowców.

Agata Stasińska

Księgowa, magister ekonomii.

Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg podatkowych osób prowadzących działalność gospodarczą, w tym rozliczających się za pomocą ryczałtu ewidencjonowanego. Zadba o terminowość i rzetelność Państwa rozliczeń w zakresie VAT i podatku dochodowego.

Marzena Wachowicz – Łabęcka

Specjalistka do spraw rachunkowości

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg podatkowych, ryczałtu ewidencjonowanego, oraz kadr i płac; posiada certyfikat Samodzielnego Księgowego SKWP. Rozlicza ulgi podatkowe (IP Box), prowadzi księgi NGO oraz ewidencje podatkowe (PIT, CIT, VAT)

Aleksandra Stelmaszczyk

Specjalistka do spraw księgowości

Posiadany certyfikat w zakresie rachunkowości (SKWP), w trakcie drugiego stopnia certyfikacji; uzyskany certyfikat TOEIC – znajomości języka angielskiego w środowisku pracy; współpracuje ze spółkami i NGO, również w zakresie rozliczania projektów dofinansowanych.

Mam jednego opiekuna, który pracuje z kilkoma specjalistami z różnych działów. Dzięki temu łatwiej i szybciej uzyskuję odpowiedzi i oszczędzam czas na formalnościach.

Krzysztof Major – Prezes ROJAM

Jesteśmy po to, byś Ty mógł prowadzić swój biznes.

Dowiedz się, jak możemy ułatwić Ci prowadzenie firmy. 

+48 793 620 545

biuro@primelinefinance.pl